Strona główna - Sanktuarium i Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim

Liturgiczna Służba Dziewcząt - Sypaczki. Liturgiczna Służba Dziewcząt - Bielanki. Odnowa w Duchu Świętym. Msze Święte i nabożeństwa. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji. Z racji Święta Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia specjalne nabożeństwo z koronką do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.00 - Msza św. zbiorowa. Dziś Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Do zawarcia Sak.

OVERVIEW

The site parafiaminsk.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have examined twenty pages within the domain parafiaminsk.pl and found zero websites associating themselves with parafiaminsk.pl. There is one mass communication platforms linked to this website.

PARAFIAMINSK.PL TRAFFIC

The site parafiaminsk.pl has seen alternating quantities of traffic in the past the year.
Traffic for parafiaminsk.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaminsk.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaminsk.pl

WHAT DOES PARAFIAMINSK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaminsk.pl Mobile Screenshot of parafiaminsk.pl Tablet Screenshot of parafiaminsk.pl

PARAFIAMINSK.PL SERVER

We observed that a lone root page on parafiaminsk.pl took one thousand two hundred and eighty-one milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
79.96.51.90

We detected that this domain is employing the IdeaWebServer/0.83 os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site parafiaminsk.pl has the following in the web site, "Liturgiczna Służba Dziewcząt - Bielanki." We noticed that the webpage also stated " Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji." It also stated " Z racji Święta Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 00 w Godzinie Miłosierdzia specjalne nabożeństwo z koronką do Bożego Miłosierdzia, o godz. Dziś Niedziela Palmowa Męki Pańskiej."

ANALYZE MORE DOMAINS

Parafia Mirosławiec

DZIŚ W NASZEJ PARAFII PODWÓJNE ŚWIĘTO. NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA ORAZ INSTALACJA RELIKWII ŚW JANA PAWŁA II. UROCZYSTEJ MSZY ŚWIĘTEJ PRZEWODNICZYŁ I WYGŁOSIŁ SŁOWO BOŻE NASZ BYŁY WIKARIUSZ KS. W ten wyjątkowy dzień niech radość wypełnia Wasze serca, pokój niech zagości w Waszych domach, a Zmartwychwstały Chrystus niech Wam w obfitości błogosławi. W imieniu Pana Burmistrza oraz Dowódcy 12 BBSP w Mirosławcu zapraszamy na obchody 73.

Aktualności

Nowy biskup pomocniczy Archidiecezji Warszawskiej. prałata Michała Janochę nowym biskupem pomocniczym Archidiecezji Warszawskiej. prałata, prośmy o liczne łaski Boże dla niego, dziękując jednocześnie Bogu za jego dotychczasową posługę.

Myśl globalnie działaj lokalnie

Msze święte i nabożeństwa; kontakt. Z Afryki i innych kontynentów. Bóg zasnął w ciele człowieka. Jeszcze trzy razy z koszykiem wokół domu.

Parafia Mokra - Start

Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu. Już od 4zł! 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788. W tytule wpłaty wpisujemy darowizna na cele kultu religijnego, podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku. Co sądzisz o stronie www. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

BŁOGOSŁAWIENI MIŁOSIERNI ALBOWIEM ONI MIŁOSIERDZIA DOSTĄPIĄ. Będziesz miłował Pana Boga twego całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą a bliźniego swego jak siebie samego. Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas umiłował. Błogosławiony jest każdy, kto się boi Pana.